ווידאו
ווידאוגלישה ← אחרי שספג פירוקים, ניק ואן רופ מפרק את הנפילות שלו להסברים

אחרי שספג פירוקים, ניק ואן רופ מפרק את הנפילות שלו להסברים

מאת יואב נקש אפריל 16, 2021

בעשר שנים של גלישה, גולשים חווים הרבה מאוד נפילות ווייפאאוטים. בעולם של גולשי הגלים הגבוהים הנפילות האלו הן הרבה יותר אגרסיביות ומסוכנות, וכחובבי סיכונים אנחנו מרשים לעצמנו ליהנות מלקט של מריחות שעבר על ניק ואן רופ. הגולש הפורטוגלי מפרק את הפוטג'ים הכואבים להסברים שמשלימים את התמונה... שלפעמים לא צריכה הסבר מיוחד. אבל, בדרכו הסוחפת והציורית, ואן רופ מצמיד אותנו למסך ומלמד אותנו על טעויותיו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים