ווידאו
ווידאוגלישה ← Leave A mesasage: הסרט ששינה את כללי המשחק בגלישת הנשים

Leave A mesasage: הסרט ששינה את כללי המשחק בגלישת הנשים

מאת יואב נקש יולי 04, 2015

השנה היא 2011 וחברת נייק העולמית יצאה בקונספט פרסומי חדש עם סרט גלישת הנשים עתיר הביצועים Leave A Message. עד אותו סרט נפלא גלישת הנשים הייתה רק מקדם מכירות טוב בזכות הביקיני שהבנות לבשו לגופן ואז קמה מערכת השיווק של נייקי שכאילו ואמרה "ליידיז פירסט בגלישה" -החברה בחרה להקדיש לנשים הספורטאיות את כל מה שרק ניתן ולקדם את ענף גלישת הנשים בזכות כישוריהן לא חיטובי גופן - נייקי שינתה את כללי המשחק!

באותה שנה קאריסה מור (Carissa Moore) עוד הייתה בדרכה לזכות באליפות העולם הראשונה שלה, ליקי פטרסון (Lakey Peterson) הייתה נערה צעירה בסבב ובעצם הרבה השתנה מאז אותו סרט גלישה מפורסם... ענף גלישת הנשים הפך למרתק וברמה גבוהה שכמעט ומשתווה לסבב המקצועני של הגברים. נכון שקיים עדיין הבדל מגדרי, כמו זה שנשים אינן מרוויחות כמו הגברים, אבל ישנה מגמה של שינוי חיובי שבאה לידי ביטוי, ארבע שנים אחרי, בהישגים אישיים מכובדים של גולשות הגלים (לדוגמא סטפני גילמור הספורטאית האוסטרלית הרווחית ביותר לשנת 2014).

אז השענו לאחור ותצפו בסרט באורך המלא של נייקי משנת 2011 ותגלו שהוא אינו נופל באיכותו מכל סרט גלישה אחר שראיתם. כמה מהגולשות הטובות ביותר בעולם, אז וגם היום, מציגות היי פרפורמנס משובח ביותר באוסטרליה, קליפורניה, הוואי ומקסיקו. קאריסה מור (Carissa Moore) בטואינג, לאורה אנבר (Laura Enever) על ענקים, קוקו הו ( Coco Ho) שוחטת ולייקי פטרסון הצעירה מפגינה כישרון אדיר שמסביר מדוע היא הולכת להיות הדבר הבא.

צפייה מהנה :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים