ווידאו
ווידאוגלישה ← פרופיל קרבי: קרבי בראון מחפש לגלוש רק על פקונגות מפלצתיות

פרופיל קרבי: קרבי בראון מחפש לגלוש רק על פקונגות מפלצתיות

מאת יואב נקש פבואר 13, 2018

הגולש האוסטרלי נשאר עם המפלצות של אוסטרליה. בשבילו נזארה זה ספוט רגוע מידי וג'ואס עמוס מידי. קרבי בראון מחפש את האחר, את גלי המוטציה שמתקפלים בפראות, שלא מרחמים על מי שנמצא בדרכם, שמחפשים להשבר בצורה שנוגדת את חוקי הטבע והים. בסצנות "סלואו מואו" של פוטג' מטורף, בראון נמצא כמעט תמיד בשליטה: מחפש, תופס ושועט על פקונגות שלא מהעולם הזה.

מילה בים: "פקונגה"

גל גבוה במידותיו, ברוב המקרים צינור סגור, שנשבר בעוצמה על קרקעית חולית או על ריף. גולש שנמצא בתחתית הגל יזכה בדרך כלל למנה הגונה של מחיצה וערבול. גולש שתפס את הגל ונפל יזכה למנה אחת אפיים. קשה מאוד לבצע "ברווז" מול פקונגה ובמיוחד אם מיקומכם נמצא ממש מתחת לשבירה. גל פקונגה יכול להיות גם פאן ובמיוחד אם אתם קרבי בראון (דקה 4:25).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים