ווידאו
ווידאוגלישה ← עונה ענקית של גולש-על: קאי לני שבר השנה את כל מחסומי הגובה

עונה ענקית של גולש-על: קאי לני שבר השנה את כל מחסומי הגובה

מאת יואב נקש מאי 12, 2019

אם גם אתם מאלו שעוקבים אחר הגולש הפנומן מהוואי אז אתם כבר צריכים לדעת שקאי לני הוא גולש מזן אחר. הוא שולט ביצריו כמו שהוא שולט בגלשן שתחת רגליו. הוא תמיד יקח צעד אחד קדימה ואל עבר המסוכן, אבל צעד מחושב של גולש עם ניסיון רב בעל יכולות מתקדמות הרבה מעבר לזמנו.

עונה 2018/2019 נראית כמו פסגה אחת ארוכה של הישגים. שיאים אישיים על גלים מפלצתיים. אייר דרופים משוגעים, צינורות ברוחב של ג'מבו ואירייאלים מעל הרים. קאי לני סוגר עונה חורפית עם הרבה תעוזה, שמנלווה לאישיות מיוחדת במינה. בלקסיקון שלו "פחד" היא רק מילה נרדפת ל"אתגר".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים