ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← לא אוכלים בשר חי? צוללנים שוחים בלי כלוב באמצע סעודת כרישים

לא אוכלים בשר חי? צוללנים שוחים בלי כלוב באמצע סעודת כרישים

מאת יואב נקש ספטמבר 09, 2015

גם אם היה מדובר בכריש ענק שאוכל פלנקטון הייתם חוששים להיכנס למים אבל ישנם כאלו שמתנדבים בכיף להכנס אל ים שורץ ב-40 כרישים מסוגים שונים מבלי בכלל למצמץ. קשה להבין מה מביא אנשים לסכן בצורה כזו את חייהם וכנראה שמדובר בשילוב קטלני של תעוזה ואי שפיות (זמנית?) אבל התיעוד שהביאו מסעודת המלכים של המלתעות, מרתק ביותר.

קבוצת הצוללנים הבאה עשתה דרכה אל פגר לווייתן גדול שצף כ-3 קילוטרים מחופי KwaZulu-Natal שבדרום אפריקה. כשהגיעו לשם הם גילו סעודת טרף גדולה של כרישים לבנים ובחרו, כמו שהיו עושים כולם, להצטרף לחגיגה. בלי כלוב, בלי פחד הם קפצו למים ויצאו בלי שריטה - משוגעים!

ובאותו עניין של חוסר שפיות ושגעון... האם אתם זוכרים את הבחור האוסטרלי הבא?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים