ווידאו

לא חייב לשכב: תרגילים לחיזוק שרירי הבטן בעמידה

מאת יואב נקש יוני 27, 2016

הנורמה המקובלת היא לבצע תרגילים לחיזוק וחיטוב שריר הבטן בשכיבה אבל אפקטיבי עד כמה שיהיה, לפעמים אתם רוצים קצת לגוון. חשוב לכם לעבוד על שרירי הבטן ולהוציא את הקוביות שבכם, אלא שלעיתים הכיווצים החוזרים ונשנים קצת משעמממים אתכם, התנועה קשה, הצוואר מתאמץ, גב תחתון כואב... אז אל דאגה, אפשר גם אחרת.

ב-10 הדקות שלעיל אתם תזכו לאימון אחר ומרענן לשרירי הבטן שלכם. אימון שיש בו מינימום כיווצי שרירים ומקסימום פאן. כרגיל, התאמנו בזהירות, עירכו חימום מקדים ואל תגזימו מעבר ליכולותיכם. הסתכלו על ההדגמה של קלי ופעלו לפי הנחיותיו של דניאל, הזוג המקסים של Fitness Blender.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים