ווידאו
ווידאוגלישה ← אין מילים לתאר את ביצוע ה'ווה ווה ווי ווה' של ג'ורדי סמית!

אין מילים לתאר את ביצוע ה'ווה ווה ווי ווה' של ג'ורדי סמית!

מאת יואב נקש אוגוסט 14, 2015

ג'ורדי סמית הוא לא גולש רגיל. הבחור מדרום אפריקה יודע לבשל ביצועים משוגעים על הגלים עם מתכון סודי שרק הוא יודע את מינון מרכיביו. במקצועיות רבה הוא רוקח מהירות עם פינה צינורית ומתבל בקיר של גל למשהו שמריח טעים אפילו דרך המסך - מנה של ביצוע ששווה שלושה כוכבי מישלן! אי אפשר שלא להסתכל על קטע הקליפ הבא ולפקוח עיניים בתדהמה... מאיפה הגיע האלי-אופ (alley-oop) המטורף הזה?! וזה עוד מבלי להתייחס לצינור הבלתי אפשרי והמהיר שקדח לפני כן. מישהו אמר שהוא פצוע...? ג'ורדי נראה בשיא הכושר גם בשביל לעוף אל הירח.

My husbands a freak...???????????? @jordysmith88

A video posted by Lyndall Smith (@lyndall_m_smith) on

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים