ווידאו

איש הים מהצפוני: נואה גינלה יודע הכל על אלאיה

מאת יואב נקש יוני 04, 2016

נואה גינלה (Noa Ginella) הוא גולש, דייג ושייט אבל הוא לא אוהב שמכנים אותו בשם 'איש-ים'. "אמנם נולדתי בחוף הצפוני וסגנון חיי תמיד קשור לים אבל אדם שנולד על ההרים לא הופך אותו באופן אוטומטי ל'איש הרים'", הוא מסביר. אפשר להבין את טענתו של נואה ואפשר גם לומר שהוא צנוע בגישתו כי הרי זה ברור שהוא ניחן בכשרון רב על הגלים ומכיר היטב את העולם הכחול שבו הוא מבלה את מרבית זמנו.

בקליפ שלעיל "Moon Light Alaia", הגולש בן ה-22 לוקח אותנו בחזרה לאותם מחזות ישנים וקלאסיים של גלישה על פלטת העץ הישרה שאותה הוא גם שייף לבד. השליטה שלו על הגלשן של ראשית המאה שעברה היא מעוררת השראה - הדרך שלו לשמור על יציבות ולמתוח קווים נקיים וחיתוכים חדים על הגלים, זה טאלנט ששמור רק לגולש עם רוח ים!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים