נואה היל ה-גולש של אוניל... והוא רק בן 13

מאת יואב נקש אוקטובר 24, 2015

זוכרים איפה אתם הייתם בגיל 13? בטח לא במקום וברמה של הגולש בגיל בר המצווה הבא. גם אם לא תזכרו את השם נואה היל (Noah Hill) תהיו בטוחים שבעתיד ענף הגלישה המקצועני כבר ידאג לשנן לכם את שמו עמוק בתודעה. כבר בגילו הצעיר נחשב נואה לעילוי, לילד פלא בגלישה, וחברת O'Neil לא בזבזה זמן ומיהרה להצמיד אותו קרוב אל חיקה. בקליפ הבא שצולם בבאלי נואה שולט על הגלשן כמו מקצוען ושוחט את הגלים כמו Pro. קבלו אותו... את הילד שיזכיר לכם נעורים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים