ווידאו
ווידאוטבע וחי ← נוק אאוט: ככה זה נראה כשבעלי החי נותנים כאפה למצלמה / רחפן

נוק אאוט: ככה זה נראה כשבעלי החי נותנים כאפה למצלמה / רחפן

מאת יואב נקש ספטמבר 17, 2015

בסוף חודש אוגוסט 2015 נקנס אדם במדינת וושינגטון על סך 1025 דולרים מכייוון שצילם מטווח קרוב מידי להקת לוויתני אורקה עם הרחפן שהיה ברשותו. לפי חוקי המדינה הצפונית של ארה"ב ,חלה חובה על כל אדם לשמור מרחק של 180 מטרים (200 יארדים) מחיות מוגנות בכדי שלא להטריד את מנוחתן. אבל לא תמיד האכיפה והפיקוח נמצאים שם בכדי למנוע את המטרד ובמקרים מסויימים החיות הן שנאלצות לקחת את החוק לידיים בכדי לשים סוף לדבר המעצבן.

בלקט הקליפים הבא המצלמות והרחפנים מקבלים מכה ניצחת מכפות ידיים וראשים כועסים. ככה זה נראה כשמעצבנים את הטבע ומפריעים לחי בחייו... לא כולם אוהבים את הזמזום הטורדני ולא אוהבים שמצלמים אותם - להזכירכם, יש גם אנשים כאלו.

כך נראית כאפה מצלצלת של דב גריזלי

ראסיה מראשו של אייל מנחיתה בנוק-אאוט כל רחפן

נשר ינעץ טפרים בכל מי שיתקרב לקן הגוזלים

בוקס מהמתאגרף הכי טוב בעולם

ובקיצור... אל תתעסקו איתם!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים