ווידאו
ווידאוגלישה ← גולש קודח - ברווז צולע: הדרך הגרועה ביותר לסיים גלישה בצינור

גולש קודח - ברווז צולע: הדרך הגרועה ביותר לסיים גלישה בצינור

מאת יואב נקש אפריל 23, 2015

זה הדבר האחרון שהייתם רוצים לראות לפני שאתם יוצאים מקדיחה של צינור... כשהאור בקצה המנהרה הכחולה מסנוור אתכם עם גלשן. דאק-דייבינג (ברווז) זהו אחד מהדברים שכל גולש צריך לדעת היטב כשהוא נכנס למים, לצלול מתחת לגל עם הגלשן ולצאת מעברו השני - עם הגלשן! הגולש זב קריצ'לו (Zeb Critchlow) גילה בדרך הקשה שיש כאלו שלא ממש היו נוכחים בשיעור על הדאק דייב. באמצע קדיחת צינור ב- May point במזרח טזמניה הוא זכה בפצצת ים-אוויר של גלשן היישר אל פניו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים