ווידאו
ווידאוגלישה ← לא יבש ולא בנגב: דזרט פוינט שואב מים לצינורות של אינדו

לא יבש ולא בנגב: דזרט פוינט שואב מים לצינורות של אינדו

מאת יואב נקש יוני 23, 2015

לעיתים אני שואל את עצמי למקור שמות מקומות הגלישה ומאתגר את עצמי במתן תשובה לוגית ככל האפשר. למשל בפוינט המושלם הבא באי לומבוק (Lombok) שבאינדונזיה קצת לא מסתדר לי איך התגלגל השם Desert Point (פוינט המדבר) למקום רווי במים וגלי צינורות. אולי פעם, לפני שנים רבות, המקום היה נטוש (Deserted באנגלית) ומשם הוא זכה לכינוי?

מכיוון שאין לי תשובה חד משמעית לשאלה אז אחזיר את אור הזרקור אל אלו שהתיישבו שם והפריחו את "השממה": קרייג אנדרסון (Craig Anderson), ברנט דורינגטון (Brent Dorrington), ניק ווצי'ק (Nick Vasicek), קונר קופין (Conner Coffin), שלדון סימקוס (Sheldon Simkus), מיטש פרקינסון (Mitch Parkinson) וצ'יפה ווילסון (Chippa Wilson). ותוודאו שאתם צופים עד הסוף בכדי שלא תפספסו את הגל (שלא נגמר) של קרייג אנדרסון.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים