ווידאו
ווידאוטבע וחי ← לא לבעלי לב חלש: כך זה נראה כשכריש רוצה את השלל ואת הדייג!

לא לבעלי לב חלש: כך זה נראה כשכריש רוצה את השלל ואת הדייג!

מאת יואב נקש אוגוסט 20, 2018

כל עוד זה לא נעשה עם בלונים ולא בציד של דגים מוגנים, דייג עם רובה הוא חוקי לגמרי. שלל שנתפס לרוב נאכל על יד שוביו אבל לכרישים יש חוקים שמסתמכים על חושים ומה שנמצא בטריטוריה שלהם הוא בעצם שלהם - וזה כולל את הדייג. סרטון זה ניתן לצפייה בקישור הבא

קטע הוידיאו הבא יכול להכניס בכיס הקטן כל סצנה מסרטי אימה... המקרה כשלעצמו מפחיד ביותר ועם מוזיקת הרקע זה הכי "מלתעות". הדייג לכד את הדג ביריה מדוייקת אבל למקום הגיע כריש טורדני שלא הניח לו וניסה לתקוף אותו פעמים רבות. בשלב מסויים הדייג הרגיש בסכנה ממשית ושלף סכין שאיתו דקר את ראשו של הכריש.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים