ווידאו
ווידאואמנות ← לא רק יצירתי: סרטון האנימציה הזה על גלישת נהרות פשוט גאוני!

לא רק יצירתי: סרטון האנימציה הזה על גלישת נהרות פשוט גאוני!

מאת יואב נקש מרץ 14, 2019

שמו של יוצר סרטון האנימציה שלעיל הוא ג'יימס האקינג והוא מתגורר באידהו, הרחק מהים. בצעירותו הוא רכב על סקייטבורד ולימים הוא היה עד להתפתחות של תחום חדש - גלישת נהרות. ג'יימס בן ה-44 נגר במקצועו, עורך וידיאו וצלם, ערך יחד עם בנו בן ה-8 סרטון באורך של חצי שעה שמפאר את ענף גלישת הנהרות ולא פחות מכך מציג את יכולותיו האדירות כיוצר מוכשר על סף הגאון. בהחלט שווה כל דקת צפיה כי מידת ההשקעה שבסרטון האנימציה הוא ברמה קולנועית.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים