ווידאו
ווידאואמנות ← מדליק בשלג: סנובורד עם נורות לד בהשראת טיימס סקוור

מדליק בשלג: סנובורד עם נורות לד בהשראת טיימס סקוור

מאת יואב נקש פבואר 08, 2018

את ההשראה לסנובורד הבא שתחתיתו נראה כמו שלט חוצות המואר בנורות לד מרצדות וצבעוניות, קיבלו מפתחיו מטיימס סקוור בניו יורק. חברת "סיגנאל סנובורד" לקחה את הרעיון והפכה אותו לקונספט ממשי שעלו עמלו מספר ימים רצופים. התוצאה מדליקה (תרתי משמע) - סנובורד שתחתיתו מואר בסרטונים חביבים (פאק מן) וכתוביות מרצדות (תזמין אותי לבירה). עם סנובורד כזה אפשר להרגיש ניו יורק גם בוורמונט.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים