ווידאו
ווידאותרבות ← אינסטינקט טבעי: מציל בחופשה עוצר ראיון ורץ להציל אנשים מטביעה

אינסטינקט טבעי: מציל בחופשה עוצר ראיון ורץ להציל אנשים מטביעה

מאת יואב נקש אפריל 06, 2017

עבודה היא לא בהכרח תוצר של עיסוק נלמד כי אם יכולת טבעית ומובנית בגופו ובנפשו של אדם. במצב שכזה, העבודה ממשיכה באופן אינסטינקטיבי גם בזמן שאמור להיות חופשי.

טים קאפרה, מציל מחוף וורו שבפלורידה שהיה בחופשה עם משפחתו התפנה לקיים ראיון על חוף הים, אלא שממש לפני שאמר את המשפט הראשון, הוא הבחין בשני אנשים שנסחפו עם הזרם וננמצאו בסכנת טביעה. טים קטע את הראיון, אחז בגלשן ורץ להצילם. חושיו החדים, עירנותו ומקצועיותו מנעו טרגדיה והצילו חייהם של שניים לנגד עדשת המצלמה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים