ווידאו
ווידאוטבע וחי ← או מיי דוג! יש גם בריכת גלים לכלבים שנוסעת על גלגלים!

או מיי דוג! יש גם בריכת גלים לכלבים שנוסעת על גלגלים!

מאת יואב נקש ינואר 06, 2017

סביר להניח שאזרחים אמריקאים רבים שהתעוררו לבוקר הראשון של שנת 2017 שפשפו את עיניהם בתדהמה וחשבו שהם עדיין סובלים מהנגאובר. "מה...? כלבים גולשים בבריכת גלים...?! OMD!" בדיוק כמותם, גם אנחנו המומים - בריכת גלים על גלגלים בתהלוכה חגיגית בפסדינה קליפורניה ובה גולשים להנאתם חברינו הטובים ההולכים על ארבע. בטוח שהתעוררנו ב-2017 ולא בעולם הבא?

במתקן הנייד במשקל 74 טון ובאורך 40 מטרים ישנה בריכה באורך 30 מטרים עם 30,000 ליטרים של מים. הפקת הגל רחוקה מהטכנולוגיה של קלי סלייטר ויותר קרובה לדרך שבה אנו מורידים מים בניאגרה. גלי קצף דוחפים גלשן שעליהם גולשים כלב אחד או שנים. המפגן המקורי של בריכת הגלים בRose Parade, נכנס לספר השיאים של גינס כמתקן הציפה הארוך והכבד ביותר שהיה אי פעם בתהלוכות חגיגיות. אחחח 2017, עוד לא התחלת וכבר הפתעת אותנו... האו האו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים