ווידאו
ווידאוטבע וחי ← הו הדו קיום... גולשים וכרישים, אלו לצד אלו, בפלורידה

הו הדו קיום... גולשים וכרישים, אלו לצד אלו, בפלורידה

מאת יואב נקש ינואר 25, 2017

זה לא דבר חדש שהם שם כל הזמן. לא הגולשים, הכרישים כמובן. זהו ביתם, כל עולמם ואנחנו רק אורחים מזדמנים בים. גם אם זה ישמע לכם סטטיסטית לא הגיוני, ישנה סבירות של 100 אחוזים שכריש חלף פעם באזורכם - אולי אף קרוב לרגלכם - ואתם כלל לא הייתם מודעים לכך.

הפוטג' הבא שצולם על ידי רחפן ליד פורט פירס בפלורידה מוכיח בדיוק את הנאמר ואולי אף להרגיע את החששות שקיימים בלב הגולשים.? הכרישים לא ממש מחפשים לאכול אתכם... הם תרים אחר מזון וטרף אחר. בסרטון נראה הכריש תוקף דווקא כריש קטן אחר :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים