ווידאו
ווידאוגלישה ← אוהיו: גלש להנאתו בזמן שטפון בנהר והקפיץ את כל המשטרה

אוהיו: גלש להנאתו בזמן שטפון בנהר והקפיץ את כל המשטרה

מאת יואב נקש נובמבר 18, 2017

A post shared by Shannon Thomas (@sthomassup) on

זה ככל הנראה אינו דבר רגיל לראות מישהו גולש על הנהר בדאונטאון דייטון אוהיו. בזמן ששאנון ת'ומס עשה כייף חיים על גלי שטפון בנהר שחוצה את העיר מישהו מהתושבים חשב שמדובר בסכנת חיים וחייג למוקד המשטרה. בתוך כמה רגעים הגיעו ניידות בכוחות מתוגברים עם סירנות וצ'קאלקות כאילו ומדובר במרדף אחר טרוריסט. (תגללו את התמונות שמופיעות בראש העמוד ותגיעו לוודיאו).

כוחות השיטור נערכו לכניסה עם חליפות גלישה אבל ת'ומס הקדים אותם ויצא מן המים עם חיוך ענק מרוח על פניו. המשטרה כמובן לא אהבה את זה והמפקד בשטח הרצה לו ארוכות על החוק, הסכנה, ועל העברה שכביכול ת'ומס עשה. "כל העניין הסתיים ב'גרימת פאניקה' מיותרת", הסביר ת'ומס בפוסט שהעלה לאינסטגרם. "מן הראוי לציין שחבשתי קסדה, לבשתי חליפה 3/4 והיה איתי חבר שהשקיף עלי. אני נקטתי בכל אמצעי הזהירות. ככל הנראה בקהילת דייטון לא מיודעים כראוי למה שאני עושה. היה כייף!".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים