ווידאו
ווידאוגלישה ← Ola מונדקה: מכונת הגלים של חבל הבאסקים מפמפמת צינורות

Ola מונדקה: מכונת הגלים של חבל הבאסקים מפמפמת צינורות

מאת יואב נקש נובמבר 19, 2015

בעבר זה היה ספוט ברמה עולמית שמספק נון-סטופ של תנאים לצינורות ואילו כיום זה אחד ל- בגלל כרייה של חול שגורם לשינוי בתוואי קרקעית המפרץ. אבל כמה טוב לראות את מונדקה קם לתחייה אחרי כל כך הרבה זמן. כמה טוב לראות את מכונת הגלים של חבל הבסאקים מספקת צינורות למכביר כמו בימים הטובים. בקליפ הבא שצולם בסוף חודש אוקטובר הגולש נורמן לאנדה (Norman Landa) מסאן סבסטיאן משתף אותנו בחוויה של קדיחה בתוך גל מושלם שבו אתם חייבים לגלוש... לפחות פעם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים