ווידאו
ווידאוגלישה ← און דה ספוט: נאצ'ו גונזלס בסיקרט ביץ' ברייק רדוד, חלול ומהיר טילים

און דה ספוט: נאצ'ו גונזלס בסיקרט ביץ' ברייק רדוד, חלול ומהיר טילים

מאת יואב נקש ספטמבר 03, 2018

אם תשאלו אותנו אז נדמה לנו שכבר ראינו את הסיקרט ספוט הזה בעבר... בחיפוש מהיר בנבכי הזכרונות שלפנו את מיק פאנינג קודח שם ב-2017 - תקליקו כאן (זה נראה אותו גל רייט בדיוק ואחוזי הטעות שלנו נמוכים). מאז שהתפרסם הסרטון של מיק כולם רצו לדעת היכן נמצא הספוט הזה וחלק מההשערות היו מאוריטניה או איפושהו לאורך היבשת האפריקאית -  זה היה רק עניין של זמן עד שגולשים כמו נאצ'ו גונזלס יקבלו איזה רסיס של מידע שינחית אותם בדיוק באותה הנקודה.

הגל הימני הזה נשבר על קרקעית חול רדודה ומתקפל בשלמות עם צינורות מהירים. גונזאלס לקח לספוט המבודד כמה מחבריו הטובים והם חזרו עם התיעוד הבא שהדביק אותנו למסך ואת נאצ'ו לקרקעית. "הגל נשבר על קרקעית ממש רדודה ואין אף אחד מסביב", הוא מסביר. "אחרי כמה גלים הפסקתי לגלוש. לא בגלל שהייתי עייף אלא בגלל שפשוט היה מסוכן מידי להמשיך".

מיק פאנינג חזר השנה לאותו הסיקרט ספוט בלווית חברה טובה שלו, טיילר רייט. הנה התיעוד שלהם מהגל הצינורי והמהיר... טילים!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים