סשן חתן-כלה: בדרך לחתונה עוצרים בים

מאת יואב נקש אוקטובר 22, 2015

אהבתם של עדי ושי אינה מסתכמת רק האחד כלפי השניה אלא שותפה להם גם אהבתם לים ולגלישה. רגע לפני שהשנים נישאו (בשעה טובה קולולו) זוג האוהבים האשדודי עשה טבילה לחליפה ולשמלת הכלה בתוך מי הים. את הגלשנים האישיים הם השאירו על החוף ונכנסו לסשן גלישה משותף על גלשן הסאפ - אין סמלי יותר מזה לחיים משותפים, לחוות רגעים של אושר יחדיו ולממש את זוגיותם כשהם רוכבים על גלי אהבתם לעד, האחד לצד השניה. מזל טוב!

צילום ועריכה: יניב מזרחי (לחצו כאן לצפייה בקליפ איכותי נוסף של יניב מחוף הקשתות)
צילום אוויר: נגה צילומי אוויר

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים