ווידאו
ווידאוטבע וחי ← מיליון דגים ואחד. ככה זה לשחות עם מיליון שנראים כמו אחד

מיליון דגים ואחד. ככה זה לשחות עם מיליון שנראים כמו אחד

מאת יואב נקש אפריל 30, 2015

עולם הים הוא תמציתו של המונח "עולם המים". תושבי העולם שנושמים דרך הזימים חיים במקום מרתק שכל נפלאותיו עדיין עלומים להולכים על שנים. הם חיים במרקם אחר של מצב צבירה, שוחים במיליונים בתיאום הרמוני, נעים כמו דבוקה אחת, כמו ישות אחת שחולקת בינה משותפת. בכל פעם שנופלת בחלקנו ההזדמנות לצפות במחזה שכזה הוא מהפנט את חושינו - דגים כמו אוסף פיקסלים שבונים תמונה מופלאה של טבע עוצר נשימה. בקליפ הבא נראה ווילאם מיטשל (William Mitchell) שוחה את דרכו בין מיליון דגים באיי קיימן.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים