ווידאו
ווידאוגלישה ← אחד על אחד: איזה יותר מושלם, הגל של סלייטר או זה שבים?

אחד על אחד: איזה יותר מושלם, הגל של סלייטר או זה שבים?

מאת יואב נקש פבואר 28, 2018

השאלה אינה פשוטה. איך מגדירים גל מושלם? האם זה נאמד במרקם (החלק) של הגל או שבשבירה המתקלפת בסימטריות? האם באורכו הכולל של הגל או בצינור הנשבר? ובכלל האם גל מושלם בכלל קיים?

הקליפ השלעיל מבקש להשוות בין גל הבריכה של סלייטר לאלו שנשברים ברחבי העולם והמסקנה שמתקבלת היא שיש ביניהם דמיון רב אבל שוני מהותי. גם אם זה נדמה שהגל של סלייטר עומד בכל הקריטריונים שהצבנו לפנינו ב"יחס הזהב", יש לו חסרונות - הוא מונוטוני, סכמטי, מהוקצע מידי, צפוי יקר, וגם קצת לא נגיש (כרגע לפחות). מה דעתכם? מושלם נגד הים - מי האחד?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים