ווידאו
ווידאוגלישה ← יום מהגיהנום: כשקרבי בראון התעורר על הצד הלא נכון של 'הימין'

יום מהגיהנום: כשקרבי בראון התעורר על הצד הלא נכון של 'הימין'

מאת יואב נקש פבואר 05, 2017

בזמן שאתם לא החלטתם אם יש חצי או שישים, יש מי שלא סופר את הגובה אלא מחשב המסה של המים שנשברת לו על הקאבסה. קרבי בראון (Kerby Brown) הוא אחד מהגולשים האוסטרלים שמספיק משוגע / אמיץ בשביל לגלוש ב"ימין" (The RIght) - הגל הלא מובן שמתרומם בשלוש שכבות ונשבר בחתיכה אחת מהגיהנום.

בראון מודע לסכנה שבגלישה על מפלצת שכזאת אבל באותו יום מדובר, שיתברר כמסוייט, הוא לא עצר גם אחרי שנשתל עמוק למצולות ודימם מאוזניו. למעשה, הוא המשיך לגלוש "בגלל שהשמש יצאה" אבל באחת מהפינות הענקיות הוא איבד שליטה, התגלגל במורד הגל הענק ופירק את מפרק הברך שלו. לא כולנו יכולים להיות קרבי בראון ובסרטון הבא אנו מבינים מה נדרש בשביל לזכות בתואר "אוזי משוגע".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים