ווידאו
ווידאוקצרים ← ציף ציף: ספינת התיירים נכנסה דוך ברציף הומה אנשים

ציף ציף: ספינת התיירים נכנסה דוך ברציף הומה אנשים

מאת יואב נקש אפריל 07, 2016

"תחנה איפה שבא לך" צועק אחד האנשים שעומדים על הרציף בסאן דייגו בשעה שהוא צופה בספינת התיירים קרבה לעגינה. מספר שניות אח"כ קפטן הספינה, ספק אם שמע סביר להניח שלא, התריע עם הזמבורה והחנה את כלי השייט "דוך" בתוך הרציף המבוטן. שלושה אנשים נפצעו בתקרית הזו ופונו לביה"ח. הסיבה לעגינה הדפוקה הייתה ככל הנראה בעיה במדחפים.

בצפייה בסרטון המותח שגורם לנו לצעוק "זוזו מהמקום" יש רגע אחד מלחיץ במיוחד שבו אישה מבוגרת מתנהלת באיטיות ורק ברגעים האחרונים לפני האימפקט נראה ששנים נחלצים לעזור לה... איזה מזל שלא נמחצה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים