ווידאו

על יבש: מרוב אהבה גם דולפין יכול לדפוק בני אדם

מאת יואב נקש מאי 21, 2019

אוקייי... איך נסביר במילים את מה שאתם רואים? טוב, זה די מביך. לא בגלל תנועת הפמפום (אנחנו לא ילדים ומכירים את זה מכלבים) אבל אולי בגלל שאנחנו לא ממש מוצאים בזה משהו מצחיק (וסליחה על האנטי קליימקס). דולפינים הם חמודים, חברותיים, אוהבים לשחק, גולשים מעולים ולבטח הם אוהבים להתייחד עם בנות/בני זוגם אבל בהחלט לא עושים את זה כמו בני אדם.

אנחנו לא יבשים ויותר מידי רציניים אלא שפשוט קצת קשה לנו לראות דולפין שמאולף לעשות משהו שאינו בטבע שלו רק בשביל לשעשע את בני האדם. ואולי בכל זאת יש בזה משהו מתריס שאומר: אתם דפקתם אותי בתוך איזה אקוואריום? ככה אני דופק אתכם על הרציף. בכל אופן הנה לקט של Dry Humping... משעשע? אתם תחליטו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים