ווידאו
ווידאוקצרים ← שחרר קפיצה: כשעושים סקי ערומים כדאי ללבוש מגינים

שחרר קפיצה: כשעושים סקי ערומים כדאי ללבוש מגינים

מאת יואב נקש מאי 29, 2016

לגלוש סקי בעירום צריכה להיות חוויה משחררת מאוד אבל כשהסלאלום עם המגלשים הופך לקפיצה מרמפה אז אולי כדאי להגן קצת על החבילה. צחוקים ונודיזם באתר הסקי... הכל טוב ויפה עד שמשהו משתבש.

כמו שקורה לעיתים במגרשי הכדורגל, הבחור שבקליפ התפרץ למסלול תחרות שהתקיימה בשוודיה כשהוא עירום לגמרי. הוא ירד במדרון המושלג, פיתח מהירות וכשהגיע לרמפה הוא קפץ קצת מעבר למה שהיה צריך. הבחור ספג חבטה אדירה בנפילה, כמעט פינצ'ר את ריאתו ושבר שתי צלעות. בפעם הבאה אולי הוא יחשוב פעמים אם להוריד לפני כן את בגדיו...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים