ווידאו
ווידאוטבע וחי ← לחתור וללקט אשפה: סטארבורד הוסיפה צ'ופצי'ק למשוט הסאפ

לחתור וללקט אשפה: סטארבורד הוסיפה צ'ופצי'ק למשוט הסאפ

מאת יואב נקש אוקטובר 27, 2017

בכל יום שאנו טובלים את הגלשן שלנו בים אנו חותרים ליד פסולת צפה. שקיות הפלסטיק מלטפות לנו את הרגליים, נתקעות בחרבות, נתפסות לנו במשוט ולצערנו, אין מנוס. אך לעיתים אפשר גם אחרת ועם רעיון פשוט ניתן להקדים תרופה למכה הגלובלית של זיהום הים.

בחברת גלשני הסאפ "סטארבורד" הוסיפו אביזר קטן שאותו ניתן לקשור למשוט - וו שאיתו ניתן ללקט אשפה בזמן החתירה. בים שטוח שימו על הגלשן סל קלוע ועם קצת יוזמה יהיה לכם נקי בים ובנשמה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים