ווידאו
ווידאוגלישה ← סוגרים מעגל: עושים כבוד לג'ק אוניל ומחווה של הומאז' לזכרו

סוגרים מעגל: עושים כבוד לג'ק אוניל ומחווה של הומאז' לזכרו

מאת יואב נקש יולי 11, 2017

כאשר ג'ק אוניל נפטר בתחילת חודש יוני בגיל 94, עולם הגלישה עצר מלכת והתאבל על לכתו של חלוץ הגולשים וממציא חליפת הגלישה המודרנית. בזכותו, אנו הגולשים יכולים לגלוש במי ים קרים ולהרגיש כל הזמן חמים ונעים. ג'ק ראה סיפוק גדול בחייו בכך שהיה באפשרותו להעניק לאנשי הים את האפשרות לגלוש לאורך זמן ובכל עונות השנה.

בסרטון שלעיל הומאז' מיוחד לאדם עם הרטיה על עינו - האיש שכל אשר רצה בחייו היה לשהות בים למשך זמן ארוך עד כמה שניתן... ולגלוש. כמחווה לזכרו נערכו ב-09 ביולי מעגלי זכרון רבים במדינות שונות ברחבי העולם כשהגדול ביניהם היה בסנטה קרוז קליפורניה ובו השתתפו אלפי גולשים. ג'ק אוניל - האיש אשר מורשתו תשאר בים לעולמי עד!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים