ווידאו
ווידאוגלישה ← הסבלנות משתלמת: 174 ימים של טיול גלישה במקסיקו בלי לראות תחזית

הסבלנות משתלמת: 174 ימים של טיול גלישה במקסיקו בלי לראות תחזית

מאת יואב נקש מרץ 22, 2019

עם חיזוי הגלישה המודרני ואפשרויות הטיסה המגוונות, יכול כל גולש בכל רגע נתון להיות בכל מקום בעולם וכמה שעות לאחר מכן לגלוש במרחק אלפי קילומטרים מביתו. אבל לנסוע רחוק רק בשביל לגלוש מבלי ליהנות מהדרך זה די בזבוז של זמן וכסף. לדעת את כל התנאים ולוותר על אלמנט ההפתעה יכול להיות פספוס אדיר של זמן איכותי שבכוחו להעצים את ההוויה ולהנציח זכרונות של חוויה.

הגולש וצלם הוידיאו מסנטה קרוז, קייל בות'מן, הדרים יחד עם חבריו לדרכי העפר של מרכז מקסיקו ובאחה. במקום לנסוע רק ליעדים המוכרים על פי מפות התחזית הם העדיפו לחנות בספוטים ולחכות לגלים. כך הם עשו במשך 174 ימים של טיול שהם קצת יותר משישה חודשים וחרישה של 10,000 מיילים יבשתיים עם הרכב. כל פרק זמן הטיול שלהם תומצת ל-45 דקות מרהיבות שמוכיחות שחיי גלישה יכולים להיות פוריים ומהנים גם בלי אמצעים טכנולוגים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים