ווידאו
ווידאוגלישה ← פאולין אדו עוקצת: 'ראית מה שרצית? עכשיו תראה אותי גולשת!'

פאולין אדו עוקצת: 'ראית מה שרצית? עכשיו תראה אותי גולשת!'

מאת יואב נקש אוקטובר 30, 2015

פאולין אדו (Pauline Ado), הגולשת הצרפתיה, מכירה את המשחק שחברותיה (אנאסטסיה, בלנשרד, בלאנקו, קוקו ועוד) משחקות עם עדשת המצלמה. היא מכירה את הטיזינג שמוכר צפיות ואת הישבנים שעושים קליקים בתודעתם של הצופים. אבל בניגוד לחברותיה מענף הגלישה שדאגות להבליט את חיטוביהן על פני גלי הים, פאולין יודעת איך לשחק את המשחק ועדיין לעקוץ בהתרסה. זו הדרך לצאת גדולה... להתחיל עם טוסיק ולעשות טוויסט בעלילה.

פאולין אדו מודעת לכך שיש ברשותה "כלי נשק חם" אבל באותה מידה היא יודעת שהוא יכול להיות קטלני גם עבורה אם היא לא תשתמש בו נכון או בהגזמה. במשחק פארודי ומופגן של הסטריאוטיפ הסקסי של הנשים, יש בקליפ אמירה שעוקצת בחכמתה. בקליפ הבא שצולם בקוסטה ריקה היא מוכיחה שלפני הכל היא אישה אבל לא פחות מכך היא גולשת מופלאה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים