ווידאו

החוף של פדרו: 22 דקות מופלאות של פנטזיית גלישה

מאת יואב נקש מאי 10, 2018

מעטים הם סרטי הגלישה שיש בהם עלילה ובמיוחד תסריטים שיכולים באמת לזרוק אותנו רחוק כמו שעשו לנו ב"מאד וואקס". החבר'ה בויסלה הגדילו לעשות כשלקחו חוף מבודד ובנו סביבו סיפור של מסע רחוק בזמן ומלא ביופי ומסתורין. 22 דקות של חווית גלישה אחרת ומאוד מיוחדת.

" זהו סוד שנלחש מפה אחד לאוזנו של אחר: אי שם באי רחוק, בחיים מקבילים ועל חוף נשכח - עם גלים של אזמרגד ויער פטריות. במקום שבו התווכונים מדברים ועצי פרי רבים גדלים. במקום שבו היין מטפטף מסלעים ולגונות בתולת ים פוגשות בג 'ונגלים שחורים. במקום ההוא השמש זורחת בכל יום. מהו הכוח שמאחורי הספר המסתורי? היכן נמצא מפרץ פדרו? האם יכול להיות שקיים מקום קסום שכזה על פני הכדור"? צפייה מהנה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים