פדרו סקובי: הברזילאי שעדיין לא הכרתם

מאת דור דן ספטמבר 10, 2015

הוא אינו חלק מהסערה הברזילאית ואינו מתחרה ב-WSL ועל אף זאת פדרו סקובי (Pedro Scooby) הוא אחד מאותם הגולשים שאתם צריכים להכיר. בכל תנאים של ים ובכל גובה של גל, לסקובי יש טאלנט מקיף בגלישה. הוא היה נוכח באותם ימים ענקיים בנאזרה פורטוגל וגלש על הרים של מים מלוחים יחד עם קארלוס בורלה (שאותו גם גרר עם הג'ט לכמה שיאים אישיים).

סקובי הוא גולש נשמה אמיתי עם סגנון מרהיב בגלישה. הוא לא צריך להיות מפורסם כי יש לו כבר את כל מה שהוא צריך: יש לו את האייריאלים, את הצינורות, את הכוח ברגלים ואת הגלים הגבוהים - יש לו אהבה גדולה והיא הגלישה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
דור דן

מעצב ועורך אתר צלם ים. מלווה את האתר מיום היווסדו ובעל חלק פעיל בניהולו. ירושלמי במקור אך עם זאת מחובר מאוד לים ואוהב את כל צדדיו. חובב טיולים, ספורט, קולנוע ואוכל. מאמין בחזון ופועל באופן עקבי להרחבתה וגיבושה של קהילת חובבי הים בישראל דרך פיתוחו וקידומו של אתר צלם ים.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים