ווידאו
ווידאוטבע וחי ← כפיים וחיבוק: החב'רה האלו תפסו שקנאי והצילו את חייו

כפיים וחיבוק: החב'רה האלו תפסו שקנאי והצילו את חייו

מאת שחר איתן אפריל 17, 2016

יש אנשים שלפעמים בא לך לחבק או כמו שבמקרה הזה, לפחות למחוא להם כפיים. מידי כמה זמן מבליח מישהו עם נשמה גדולה שיודע להבחין בבעיה ולא נרתע מלפתור אותה. הבחור שבסרטון הבחין בחוט דייג שכרוך סביב המקור של שקנאי ובתושייה רבה, בעזרת חברו, הם תפסו את השקנאי ושחררו את הקשר סביב מקורו.

בסרטון נראה אחד מהשנים מתקרב אל השקנאי ומצליח לתפוס אותו ברגלו. הוא מרתק אותו בזמן שחברו ניגש עם סכין וחותך את החוט שהיה כרך סביב מקורו. לאחר שווידאו כי אין קרס או חוט בתוך לועו הם שחררו את השקנאי לדרכו. השניים הצילו את חייו של השקנאי במפורש! במידה ולא היו משחררים את החוט סביב מקורו הוא לבטח היה מת מרעב. כל הכבוד לאנשים הטובים, בהחלט מגיע להם חיבוק ענק!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
שחר איתן

בן 46 + 3 ילדים. איש הייטק במקצועי, אוהב ים. גולש גלים, שייט קטמרנים ושחיין מים פתוחים.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים