ווידאו

קלאודברייק מושלם במבט מרחפן שחג בגובה הענן

מאת יואב נקש יולי 12, 2016

את היופי שרואים משם לא רואים מכאן, ובמקרה זה, מהענן. בטברואה שבדרום האוקיאנוס הפאסיפי מתקיימים כל התנאים בשביל להצמיח גלים מושלמים. שונית מסותת כהלכה מקפלת את הגלים בדיוק רב, מים חמים עוטפים את הגולשים ופולטים אותם דרך נקב אובאלי מושלם. קלאודברייק הוא המקום שאותו הגולשים אוהבים וה-WSL לא פחות מהם. בתחרות שננערכה בפיגי' בחודש יוני, הרחפן תיעד מהענן את כל היופי וההדר של יצירת המופת הזו של הים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים