ווידאו
ווידאוגלישה ← מושלם בשביל כולם: AWM מציגה את הגל החדש של בריכות הגלישה

מושלם בשביל כולם: AWM מציגה את הגל החדש של בריכות הגלישה

מאת יואב נקש מאי 17, 2018

לפני כשנה התפרסמה באתר צלם ים כתבה של דודי לוי ובו הוא העלה את האפשרות שחברת אמריקן ווייב משין, AWM בקיצור, תהווה חלופה אטרקטיבית שתעלה באיכותה על זו של קלי קו והווייב גארדן. והנה, כאשר כל עיני עולם הגלישה היו נשואות לגל המושלם של קלי, AWM הציגו את בריכת הגלים שלהם בפארק הגלישה BSR שבטקסס - וכפי הנראה, הגל הלא מושלם הזה הוא הכי קרוב לדבר האמיתי וזה שמציע את חוויית הגלישה האולטימיטיבית בתנאים מלאכותיים במחיר שווה לכל כיס.

במרחק של 200 ק"מ מהבריכה בטכנולוגיית הווייב גארדן שבאוסטין טקסס הוקמה בריכה אחרת שקוראת תגר על כל הגלים המלאכותיים שראינו עד כה. גלים מושלמים הם יקרים מידי אבל גלים לא מושלמים במחיר סביר הם קצת יותר מציאותיים לגולש הממוצע. הבריכה החדשה בפארק BSR שבטקסס היא אולי האחת שמצאה אצת נוסחת הקסם. גלים בתדירות גבוהה, בגבהים שונים, שבירות חוף, צינורות קצרים, קירות לביצועים ובעצם פחות פרפקציוניזם והרבה יותר ריאליזם.

בתיעוד שהפיצו AWM ניתן להבחין בגלים שדומים בשבירתם לאלו שבים. גלים לימין ולשמאל בגובה 3-8 פיט שמייצרים חוויית גלישה אמיתית. המחיר לשעת גלישה הוא רק 60 דולרים לכ-15 גלים בשעה או שניתן לעשות מנוי שנתי ב-1000 דולרים. עד כמה שזה ישמע מוזר, התגובות של הגולשים לגלים ב-BSR הרבה יותר נלהבות ומפרגנות מהגלים היוקרתיים המלוטשים והסכמטיים של סלייטר. עידן חדש של בריכות גלים ונראה שככל שה הופך לפחות מושלם כך זה רק הולך ומשתפר.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים