ווידאו

פיטר דבריס נותן לנו עוד סיבה טובה להגר לקנדה

מאת יואב נקש פבואר 03, 2017

לשם שינוי זה לא קשור לפוליטיקה. להגר לקנדה לא בגלל שהמצב דאע"ש בסביבה שלנו אלא בגלל שאפשר לגלוש שם בסבבה. אם מוציאים מהמשוואה של קנדה את הקור, החליפה העבה, הכפפות ואת הבוטיס אנחנו נשארים עם גלים חלומיים בספוטים מבודדים מול נוף שיעשה לכם פיפי מרוב שיהיה לכם נעים.

פיט דבריס יכול להיות שגריר טוב למדינתו ובעל כושר שכנוע פנומנלי לגולשים. לא בטוח שהוא ירצה מהגרים שיתפסו לו את הגלים אבל היי... תעשה מקום, אנחנו באים!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים