ווידאו
ווידאוגלישה ← צלם גלישה חובב תיעד את רגעי האימה שלו כשכמעט וטבע בפייפליין

צלם גלישה חובב תיעד את רגעי האימה שלו כשכמעט וטבע בפייפליין

מאת יואב נקש אפריל 06, 2021

הרבה אנשים מתייחסים לפייפליין כ"מגרש משחקים" או כ"חצר אחורית" והסמנטיקה הזו גורמת לרבים לחשוב שמדובר במשחק ילדים. רק כשטובלים בספוט הנודע מגלים שהגל הזה רחוק מלהיות "משחק" ובכדי לצאת ממנו בשלום צריכים להיות מאוד זהירים ובעלי ניסיון.

תאונות רבות התרחשו בפייפליין - טביעות לצד מכות הגונות על הריף הרדוד - מקצת הדוגמאות הן ביד דורברידג' ששבר את האגן, אוון רייט שסבל מזעזוע מוח קשה ואוון גזילמן שכמעט מצא את מותו בטביעה. ואם צריך עוד דוגמא והוכחה לכוחו העצום של פייפ נוסף גם התיעוד הבא של צלם חובב בשם פארקר סיידל, שמצא את עצמו נסחף אל האימפקט זון והתערבל במשך דקה אחת ארוכה ששאבה כמעט כל טיפת חמצן שהיתה בריאותיו (דקה 3:00 והלאה).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים