פיזמו, העיזהההה הגולשת מלידה

אוקטובר 25, 2014

מההה-אההה-אההה-אההה קורה? נפלה עליכם עז? אז למה שלא תיקחו אותה לסיבוב על הגלשן? לא רק חלב עזים או גבינת עזים אלא גם גולשת גלים - פיזמו (Pismo) העיזהההה היא נטורל בורן סרפר. ככה זה כשמי שמגדל את העז הוא גולש, סביר להניח שהוא יחלוב ממנה את כל משה שיש.... את הכישרון המולד לחלב ואת הגלישה על הגלים....ולא סתם גלים אלא גלים גבוהים!

surfing goat pismo beach cal עז עזה גולשת גלים

פיזמו העז גדלה כמו כל עז אחרת כדוגמתה אלא שמזלה שפר עליה והיא ליחחה עשב בחצרו של היפסטר גולש גלים בשם דנה מקרגור (Dana McGregor). כבר מגיל צעיר הוא נשא אותה עימו לים והשניים גלשו יחדיו על גלשן הסאפ..ככל שחלף הזמן דנה נוכח להבין שהיא ממש מתלהבת ונהנית מהרעיון של רכיבה על הגלים עד שהיא אפילו החליטה שהיא רוצה למתג את עצמה כ"גולשת גלים גבוהים" (Big Wave Surfer).

art2

כשהיא לבושה בחליפת הצלה, פיזמו העז ממשיכה לגלוש טנדו בקליפורניה עם האדם שגידל אותה והוא מצידו מעניק לה הרבה מאוד חום ואהבה. בסרטון הבא ניתן להבחין בגולשת הגלים כשהיא עומדת בהחלטיות על הגלשן ולא בורחת או מפחדת כלל. מעבר לחידוש שיש ב"עז שגולשת" הרעיון המקורי של הסרטון הוא לקידומה של תחרות גלישה המיועדת לילדים ונוער בחוף שנקרא – איך לא?– פיזמו ביץ'.

פיזמו בתגובה: מההה-אההה-אההה-אההה-גניב :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים