ווידאו
ווידאוגלישה ← ווידיאו WSL: צפו במיטב מהימים הראשונים לתחרות ה-QS בישראל

ווידיאו WSL: צפו במיטב מהימים הראשונים לתחרות ה-QS בישראל

מאת יואב נקש ינואר 19, 2016

הליגה העולמית בגלישה (WSL) מפרגנת לתחרות המקצוענית (QS) שנערכת בחוף קונטיקי בנתניה ומשחררת לאוויר היו-טיוב לקט סרטונים של המיטב מהימים הראשונים. בסרטון שלעיל לקט Highlight מהיום הראשון לפתיחת מקצי התחרות (18.01) ובקליפ מטה הפתיחה החגיגית עם מקצה הראווה שנערך ביום שבת (16.01). לקריאה נרחבת ולצפיה בתמונות מהתחרות אתם מוזמנים ללחוץ כאן וכאן וכאן.

אם אתם רוצים להשאר באווירת החג אז עדיף שתתעלמו מההתגובות האנטי-ישראליות המקוממות והמעצבנות שמופיעות בתחתית הפליירים. זה אוכל אותם מבפנים שאנשים בישראל בוחרים לגלוש - בוחרים בחיים!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים