ווידאו
ווידאוגלישה ← כוחות וטבע באנימציה: הסבר פשוט למדע המורכב שמאחורי הגלישה

כוחות וטבע באנימציה: הסבר פשוט למדע המורכב שמאחורי הגלישה

מאת יואב נקש מרץ 24, 2019

אנו נוטים לקבל את הצינורות המעוגלים כמובנים מאליהם וקצת שוכחים שהם נעים ממרחק של מאות ואלפי קילומטרים מעומק הים רק בשביל שאנחנו נתפוס עליהם גל. גם התחושה הראשונית שהדהימה אותנו כשתפסנו את הגל הראשון בחיינו מתקהה עם השנים ואנו כבר לא מייחסים חשיבות לקסם המדעי של המערכות הפיזיקליות שפועלות תחת רגלינו - נפלאות הציפה.

בסרטון האנימציה הבא אנו מקבלים שיעור מדעי חשוב שירענן את זכרוננו וירחיב את אופקנו. המדע שמאחורי ספורט הגלישה מורכב מכוחות גדולים של טבע ורגש יוצא דופן שמוטמע בכל אחד מאיתנו לקרוא אותם, לחשב אותם וליישם אותם לכדי פעולה שנקראת גלישה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים