ווידאו

We Are Greater Than I: פרסומת גלישה עם הרבה מאוד עוצמה

מאת יואב נקש יולי 13, 2015

נכון, זו עוד פרסומת. עוד פעם מישהו מנסה למכור לנו משהו ישר ובעקיפין אבל זהו העולם שבו אנו חיים - כוכב לכת קטן שבו כל אחד שומר על האינטרסים שלו בעבודה משותפת עם אחר והפרסומות הן בדיוק הפורמט שמסובב את המערכת הקוסמית של הביזניס הזה. גם אם אתם לא מאלו שחובבים פרסום וגלישה, דולרים וגולשים, חברות מסחריות וליגה, המציאות טופחת על פניכם ואומרת במפורש ש"זה מה שיש". בפרסומת הגלישה הבאה של נותנת החסות הגדולה בסבב המקצועני, חברת סמסונג אפילו עושה את זה באופן מרשים ומציגה את החיוניות שיש בתפיסה של "אנחנו כלום בלעדיכם".

"הפרסומת We Are Greater Than I הופקה בשיתוף עם הליגה העולמית בגלישה (WSL) בסיפור שקשור לתפיסה ולמערכות הגומלין של קהילת הגלישה העולמית", אומרת חברת Samsung. "הסרטון מציג איך אנו כולנו קשורים האחד לשני ותלויים זה בזה לטוב ולרע. בקליפ מופיעים הגולשים המקצוענים גבריאל מדינה, מיק פאנינג, סאלי פיצגיבונס, מאליה מנואל וגולשים נוספים שמגדירים מחדש את ענף הגלישה.

הוסיפו אותנו כחברים בפייסבוק ו/או הרשמו לסרף-לטר של צלם ים והשארו מעודכנים בכל מה שחדש!

בלי אנוכיות, בלי אגו, בלי חגיגות ניצחון ובלי גיבורים. בגלישה, כמו בטכנולוגיה, אף אחד לא יכול להתקדם בכוחות עצמו בלבד. בלי האנשים שסביבו ובלי ה"אנחנו", ה"אני" הוא שום דבר. ביחד אנחנו עושים כל אחד ליותר טוב. ביחד אנו דוחפים, מעניקים השראה, מאתגרים ומגדירים מחדש את עצמנו - אנחנו גדולים יותר מהאני (We Are Greater Than I)".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים