ווידאו

זה ילד זה? הגולש בן ה-12 שיפציץ לכם את הפיקסל

מאת יואב נקש נובמבר 20, 2015

גם אם אתם מעדיפים את הגולשים שלכם וול-דאן ומבוגרים, אתם לא תתאכזבו מטעימת הצפייה בילד הבא עם החלב על הפנים. תכירו את אלי האנמן (Eli Hanneman), בן ה-12 ממאווי, "ה-דבר הבא" בענף הגלישה. כבר בגילו הצעיר הוא יודע לעשות הכל ואף יותר מהמקצוענים. הוא שוחט את הגל ברוטיישנים, קודח צינורות, מרביץ אופדליפים עוצמתיים, קאטים של סכינים, לייבקים ומה לא...? סגנונו ויכולותיו הפנומנליות בגלישה הן הרבה מעבר לגילו... אז תגידו, "זה ילד זה?"

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים