ווידאו
ווידאוגלישה ← צלם ומקצוען: מבט אחר מהירח הכחול של ג'ון ג'ון פלורנס

צלם ומקצוען: מבט אחר מהירח הכחול של ג'ון ג'ון פלורנס

מאת יואב נקש יוני 27, 2016

אנו רואים אותו עושה אומנות בכל פעם שהוא גולש על הגלים, אנו משתאים כשאנו צופים ביצירות שלו בביצועים ויודעים שהמקור לכך הוא לא רק ביכולותיו הפיזיות אלא גם בנפשו האומנותית. בסוף שנה שעברה ג'ון ג'ון פלורנס כיכב בסרט " View From A Blue Moon" ובו צילומים מדהימים של נופים יבשתיים ויימיים באיכות חדה של 4K. אבל אם ישנו דבר שהצופים לא יכולים היו לראות, זה עד כמה פלורנס קיבל השראה לצלם בעצמו, להנציח את הרגע מנקודת מבטו.

"בילדותי אימי לקחה אותי לטיולים רבים ברחבי העולם", אומר JJF. "בכל מקום שאליו נסענו היא תמיד צילמה וזה נתן לי השראה להתחיל ולצלם בעצמי. הצילום נותן לך להבין הרבה יותר טוב איך הדברים עובדים וכך אתה יכול לגבש רעיון איך התמונות יצאו. להפוך את הצילום החובבני לפרויקט של צילום קולנועי זה ממש מדליק בגלל שהתוצאה יוצאת מדהימה".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים