ווידאו
ווידאוגלישה ← המחאות מתחילות: תושבים בקליפורניה רוצים לחזור לגלוש

המחאות מתחילות: תושבים בקליפורניה רוצים לחזור לגלוש

מאת יואב נקש אפריל 21, 2020

יותר מידי זמן בבית הפך אנשים רבים ממסוגרים וצייתנים לספקנים באשר למגפה וחסרי אמונה בהוראות צו השעה. וירוס הקורונה הביא לנקיטת צעדים מרחיקי לכת כנגד גולשים בכל העולם ובקליפורניה בפרט הכוללים הגבלות יציאה ועיסוק בספורט מרחב הפתוח של הים.

תושבים בהאנטיגטון ביץ' ובסאן דייגו החלו לצאת במחאות להסרת המחסומים לאחר שבועות שנמנע מהם לעסוק בתחביבים שאותם הם אוהבים בטענה שלא הוכח שיש בכך בכדי להפיץ את הוירוס. הדעות בנושא הריחוק החברתי גם מהים עדיין נותרו חלוקות אך כפי הנראה ההגבלות הולכות ומתרופפות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים