ווידאו
ווידאותרבות ← חמוד ומקצוען: סנופי הכלבלב בהאנג-טן וצינור אימפוסיבול :)

חמוד ומקצוען: סנופי הכלבלב בהאנג-טן וצינור אימפוסיבול :)

מאת יואב נקש ינואר 28, 2019

סדרת הקומיקס "פינאטס" של המאייר צ'ארלס מ. שולץ כיכבה במשך כמחצית מאה עם כ-18,000 קטעים המספרים חוויותיהם של חבורת ילדים. מבין כל חברי הקבוצה, הכלב המצוייר סנופי, כלבו של צ'ארלי בראון, הפך לדמות הדומיננטית ביותר בסדרה והמוכר ביותר בכל העולם.

הכלב המאוייר מגזע "ביגל" חמוד כמו המקור שלו במציאות ולא זאת בלבד אלא שבגרסה המצויירת הוא מתברר גם כגולש מלידה. בקטע הוידיאו שלעיל סנופי מציג יכולות של קלי סלייטר בגלישה על הגלים: האנג-טן, עמידת ידיים וצינור בלתי אפשרי. וגם אחרי כל הסטייל המתפרץ של הכלבלב השחור-לבן הוא זוכה למנה אחת אפיים של ווייפאאוט. אם יש לכם ילדים, הושיבו אותם לצידכם וצפו ביחד בכלבלב חמוד על הגלים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים