ראמבלינג עם לד-זפלין... זה זמן נאזארה!

מאת יואב נקש נובמבר 09, 2015

זו העונה של הביג-ווייב בנאזארה. זו העונה שבה העיניים נשואות לצפון פורטוגל אל הקניון התת-ימי שמספק את מפלצות הגלים שמתמרים לגובה אדיר. זוהי העונה של מקנאמרה, גביירה, בורלה, סקובי ועוד גולשים אמיצים רבים ששואפים הכי גבוה ורוצים לכבוש את רף ה-100 (פיט). הספוט של נאזארה הוא יחיד בעולם, אחד כזה שצריך להגיע ולראותו ממש בשביל להאמין שדבר כזה קיים.

ב-1 בננובמבר היה סשן נדיר בפראיה דו-נורטה. סוול נקי של גלים גבוהים ו-XXL סרפינג משובח שגורם לנו לררראמבלינג עם צלילי לד-זפלין.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים