ווידאו

רנדוו בצרפת: מו לה-קר עושה הוט קוטור על הגלשן

מאת יואב נקש דצמבר 23, 2015

את הגולשת היפהפיה מו לה-קאר (Maud Le Car) אתם לבטח זוכרים מהפעם ההיא שהיא גלשה עם עקבים. הגולשת מהאי הצרפתי סן מארטין שבאקריבים, לא שוכחת את מקורות משפחתה ולמעשה היא אפילו ניחנת בכישרון הסטייליסטי שעובר אצל הצרפתים בירושה.

לה-קאר היא ציירת מאוד מוכשרת, מעצבת בגדים וכמובן גולשת מדהימה על הגלים. בביקורה האחרון בצרפת היא יצאה לרנדוו רומנטיק עם הגלשן והרביצה סנאפים, אופדליפים, קאטים חדים והרבה סגנון הוט-קוטור... מו לה קאר חייבת להכנס ל-Tour!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים