ווידאו
ווידאוגלישה ← קייפ פחד: נת'ן פלורנס ניצח בתחרות רד בול שנערכה בשיפסטרן

קייפ פחד: נת'ן פלורנס ניצח בתחרות רד בול שנערכה בשיפסטרן

מאת יואב נקש מאי 13, 2019

על הגל עם המדרגה הכי גבוהה בענף הגלישה נערכה תחרות מוזמנים לגולשים שאינם מפחדים ממפלצות טזמניות. תחרות רד בול Cape Fear שנערכה בשיפסטרן בלאף נמשכה 5 שעות ובסיומה הוכתר מנצח אחד מהוואי שגבר על כל הלוקאלים האוסטרלים.

נת'ן פלורנס הרים את גביע גלגל הספינה וסיכם את הישגו בצורה התמימה ביותר: "מעולם לא ניצחתי באף תחרות". בסרטון שלעיל היילייט של טריקות, צינורות ומדרגות... גבוהות!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים